«Важливість сімейних цінностей та як їх формувати».

Дата: 14.03.2024 09:19

14 березня 2024 року в читальній залі Мурованокуриловецької селищної бібліотеки, з метою збереження сімейних цінностей у сучасному світі, центром надання соціальних послуг Мурованокуриловецької селищної ради проведено семінар на тему  «Важливість сімейних цінностей та як їх формувати».

Для батьків-опікунів та прийомних батьків здійснено анкетування, перегляд відеоролика про правила  позитивного мікроклімату у сім’ї та поради психолога.  Також учасники семінару мали можливість ознайомитися з інформаційним центром «Інформація на часі», який діє при  селищній бібліотеці. Тут представлені матеріали, що є корисними у вихованні і спілкуванні з дітьми, адже сімейні цінності допомагають створити позитивний клімат в родині.