Комунальний заклад «Мурованокуриловецька мистецька школа»

Дитяча музична школа селища Муровані Курилівці є невичерпним джерелом дитячої творчості, таланту і натхнення.

Історія заснування мистецької школи розпочалася у 1968 році  – відповідно рішення Райради депутатів трудящих про відкриття дитячої музичної школи.

З  1 вересня 1969 року близько 60 учнів почали займатися в класах ДМШ з фаху фортепіано, баян, домра, духові інструменти. Перший директор Веклюк Василь Дмитрович.

У 1980 році в музичній школі навчається 104 учня. Директор школи Бандровський Іван Васильович.

1988 рік – музичній школі 20 років. В школі навчається 224 учня. Функціонує 4  відділи: фортепіанний, народний, духових інструментів, теоретичний .

2008р. – школі 40 років. В школі навчається 103 учня. Директор школи Грицай Віктор Борисович.

Викладацький склад Мурованокуриловецької мистецької школи.

Клас фортепіано:

Купрата Лариса Станіславівна, Луцька Антоніна Петрівна, Чемес Орися Олегівна.

Клас народних інструментів:

Орловська Світлана Борисівна.

Клас духових інструментів:

Кравчук Віктор Іванович, Катеринич Павло Петрович

Клас сольного співу:

Король Леся Святославівна.

Клас теоретичних дисциплін:

Войтова Іванна Ігорівна.

На даний час 100 учнів опановують навички гри з фаху фортепіано, скрипки, гітари, духових інструментів, бандура, сольний спів.

В школі створені наступні учнівські та вчительські колективи:

Дует піаністів (кер. Л.С. Купрата)

Дует піаністів (кер. О.О. Чемес)

Ансамбль саксофоністів (кер. В.І. Кравчук)

Вокальний ансамбль «Гармонія» (кер. Л.С. Король)

Ансамбль народних інструментів викладачів та учнів школи.

Учні школи є неодноразовими учасниками та переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.