Михайловецький парк с. Михайлівці

Окрасою села Михайлівці є парк-памятка садово-паркового мистецтва місцевого значення, розташований навколо будинку, тягнеться вниз до річки та ставків і має площу 12 га, заснований в кінці ХVІІІ ст. Тут ростуть 45 видів дерев і чагарників, в т. ч. берека, ялина срібна, модрина європейська, ясен плакучий, горіх чорний. Пануюче місце серед місцевості посідає козацький дуб (їх було два, один зрубали селяни у революцію 1917 року). Дубові приблизно 450 років, а висота 40 метрів. Дерево – свідок козацького духу, що і донині є оберегом села Михайлівці. За фасадом палацу відкривається вид на фруктовий сад та декоративні насадження на двох протилежних схилах балки. Вдалині – гостроверхі силуети ялинкової алеї, що поступово піднімається з балки. Парк є пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення.