Допомога від волонтерської організації «Lubyskie dla Ukrainy»♥

Дата: 30.06.2022 13:47

Війна навчила нас, що бути справжнім українцем і патріотом своєї держави можна в будь-якому куточку світу. Так, наша землячка Lypetska Kristina та Kuryk Maksym на чолі волонтерської організації «Lubyskie dla Ukrainy» разом із Anastasiia Mell , Bernatskiy Vlad та закордонним волонтером Velius Duomarkas продовжують турбуватись про українців, та надали допомогу Мурованокуриловецькому Центру надання гуманітарної допомоги  в розмірі 2,1 т. Команда «Lubyskie dla Ukrainy» відправили для своїх земляків одяг на всі сезони, взуття, постільну білизну, ковдри, рушники, засоби реабілітації, дитячі  іграшки, продукти харчування, та інше.

Мурованокуриловецька громада,  щиро дякує  усій команді волонтерської організації «Lubyskie dla Ukrainy» та кожному, хто долучився до зібрання цього вантажу. Дякуємо, що у таку важку для нас усіх годину, Ви не опускаєте рук  та докладаєте усіх зусиль задля того, щоб українці були впевнені, що разом з Україною весь світ!

Бажаємо Вам, щоб за Ваші щирі серця ви отримали багато подарунків долі у вигляді здоров’я, щастя, любові і довголіття.

З Україною в серці♥

З вірою у Перемогу!!!