Відзначення Дня Конституції в територіальній громаді

Дата: 29.06.2022 21:04

28 червня в Україні відзначають День Конституції – основного закону, за яким живе наша країна. Це державне свято дуже важливе для України та кожного українця , особливо сьогодні.

Конституція – це не лише закон, це ще й символ національної єдності, вираження народної волі, засіб забезпечення соціального миру і прогресу.

Але у 2022 році українці не  святкували це свято як зазвичай. Цьогоріч День Конституції відзначали у формі заходів, які нагадують і допомагають усвідомити значущість Конституції для України.

Заклади культури Мурованокуриловеччини провели наступні заходи:

• В Бахтинському СБК  - творчий конкурс «Люблю Україну»;
  • В Вищеольчедаївському СБК – патріотична акція на підтримку ЗСУ «Воїни світла – воїни добра»;
  • В Дерешівському СБК  - конкурс малюнку «Що для мене Україна»;

- бесіда «Україна  - єдина країна»;

- в Дружбівському СБК – флешмоб єдності «Наш дух не зламати – свободу не       вбити»;

- в Жванському СБК – конкурс малюнку «День Конституції України»;

- в Конищівському СБК – флешмоб «Україна  - єдина країна»;

-  в Курашовецькому СБК – конкурс малюнку «Малюю мою Україну»;

- в Михайловецькому СБК – патріотичний флешмоб «Я і моя Україна»;

- в Привітненському СБК – майстер-клас «Оберіг для воїна»;

- в Рівненському СБК – благодійна мистецька акція «Все буде Перемога»;

- Мурованокуриловецькою централізованою бібліотечною системою  проведено   - годину-роздум «Чим є конституція?»,

- інформаційну виставку  «День Конституції України».

В Конституції утверджені головні цінності нашого народу – свобода, людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканість та безпека.

Нехай у кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну та її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще і щасливе життя у власній державі.

Начальник відділу культури,молоді та туризму                     Валентина Веклюк