З турботою до ЗСУ ♥

Дата: 23.06.2022 13:12

Кожного дня з 24 лютого у кожного українця ранок починається з тривожного моніторингу новин, спроби жити далі, усвідомлюючи, що так як раніше уже не буде. І кожен українець всім серцем та душею бажає швидкої перемоги. Тому український народ зараз, як ніколи, об’єднався, став одним могутнім і нездоланним цілим. Кожен чим може допомагає Збройним силам України пришвидшити перемогу.

Та не варто забувати, що допомоги потребують і ті захисники, які отримали поранення на полі бою.

Саме тому, за ініціативи голови Мурованокуриловецької селищної ради, Галини Миколаївни Цибульської, та допомоги Українця Сергія Борисовича, Відділом культури, молоді та туризму, і жителями громади було зібрано та доставлено гуманітарну допомогу для захисників, які проходять реабілітацію в КНП «Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення Вінницької області» та «Військово-медичному центрі Центральгого регіону»

Працівники культури Мурованокуриловеччини напекли смачної, різноманітної випічки, вклавши до неї всю свою материнську любов.

Сергій Борисович Українець надав нашим супергероям свіжих ягід, які містять вітаміни, такі необхідні для їх одужання.

Центр гуманітарної допомоги передав піжами, спортивні костюми, взуття, футболки, рушники, засоби гігієни та ліки.

Щоб віддячити солдатам за їх героїчні вчинки, працівники КЗ «Мурованокуриловецький центр культури і дозвілля» організували для них патріотично-концертну програму.

Побажаємо хлопцям швидкого одужання та повернення до своїх домівок, до свої родин.

А усім українцям хочеться побажати отримати зранку повідомлення чи дзвінок зі словами: «Прокидайся! Ми перемогли! Вітаю!»

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

Начальник центру гуманітарної