Допомагаємо Збройним Силам України

Дата: 21.06.2022 11:14

Сьогодні неможливо пройти осторонь новин, і жорстоких реалій, які відбуваються кожної хвилини. Нині, як ніколи, важливо підтримувати  один одного та допомагати. Поки наші військові захищають нашу Державу та кожного її громадянина, наш обов’язок – стояти за їх спинами, бути їм опорою та допомагати усім можливим.

Центр гуманітарної допомоги також приймає участь в забезпеченні наших військових необхідними речами та продуктами.

Так 16 та 20 червня для Збройних сил України, які перебувають в таких гарячих точках як Лисичанськ та на Харківському напрямку, було передано гуманітарну допомогу.

Надана допомога містила:

• продукти харчування ( крупи, олія, печиво, спеції, консерви та м’ясна продукція);
  • засоби гігієни (зубні пасти та щітки, мило, шампуні, гелі для душу, вологі серветки);
  • лікарські засоби;
  • вітаміни;
  • рушники;
  • футболки;
  • спальні мішки;
  • пледи.

Центр гуманітарної допомоги буде продовжувати і надалі намагатись забезпечити наших Героїв необхідними речами та продуктами, для того, щоб усі вони знали та були впевнені в тому, що ми чекаємо кожного захисника та захисницю живими та здоровими. Щиро вдячні їм, що кожного дня приближають нас до перемоги.

Назавжди в наших серцях залишаться Герої, які за вільну Україну віддали свої життя.

Віримо в ЗСУ!!! Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

Начальник центру гуманітарної

допомоги                                                   Валентина Веклюк