Українська - мова єднання.

Дата: 15.06.2022 16:43

Знати українську мову сьогодні – це обов’язок кожного громадянина вільної України. Мова повинна пронизувати серце кожної людини, нагадуючи про те, що вона наша душа та наша історія. Допоки житиме мова – допоки житиме нація, адже мовне єднання це запорука перемоги українського народу.

Задля вивчення української мови та покращення знань, Мурованокуриловецька селищна бібліотека презентувала книжкову виставку «Українська – мова єднання»,  де представлені довідники та словники, які допоможуть подолати мовний бар’єр.

Відділом культури, молоді та туризму для внутрішньо переміщених осіб та жителів нашого містечка було проведено заняття з української мови в ігровій формі. Участь взяли гості з Харкова, Запоріжжя та місцеві дітлахи, віком до 13 років.

Завдяки таким заходам, українська мова буде лунати в кожній оселі та в кожній родині, стаючи міцним фундаментом для процвітання нашої держави. А кожне українське слово з вуст дитини – це чітка та безсумнівна позиція, що державна мова одна-єдина.

Начальник відділу

культури, молоді та туризму                                             Валентина Веклюк